658richting Nunspeet
- Apeldoorn, Erasmusstraat
- Apeldoorn, J. Fruytierschool
- Apeldoorn, Paleis Het Loo
- Apeldoorn, Julianatoren
- Hoog Soeren, Echoput
- Hoog Soeren, Oranjeoord
- Hoog Soeren, Het Aardhuis
- Uddel, Markveldweg
- Uddel, Noord Riezen
- Elspeet, Kleine Kolonieweg
- Elspeet, Centrum
- Nunspeet, Station
- Nunspeet, Centrum
- Nunspeet, De Sparrenhorst
- Nunspeet, Oosterlaan
- Nunspeet, Oenenburgweg
- Nunspeet, Elburgerweg
- Nunspeet, De Bunte
- Nunspeet, 't Hul
- Nunspeet, Gruppendelerweg
- Nunspeet, Waterweg
- Nunspeet, Vreeweg